KONST / Litografier / Litografier 14034128
nr 1403 4128
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Litografier, 3 st, Arne Olsson (1918-2004), oramade lösa blad, Ea & Hc, bladets mått: 64x75 cm. Signerad
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:20:11
13/6 11:20:10
14/6 19:15:45